"Enter"a basıp içeriğe geçin

Eşinin İyi Davranması için Okunacak Dua

Eşine karşı soğuk davranan, hakaret eden, başkalarının yanında küçük düşüren bir kocaya karşı kadın bir … ayının ilk … günü … vaktinde temiz bir kağıda aşağıda yazılı ayeti kerimeleri misk ve safran mürekkebi ile yazar veya yazdırıp sol koluna bağlarsa kocası karısını çok muhabbet ve şefkatle sever, saygılı olur hizaya girer ve kabalıktan vazgeçer.

Yazılacak ayetler:

Bismillahirrahmanirrahim

Elham-dülill ahillezi halakas semavati vel ardi ve cealez zulümati ven nuru sümmellezine keferu bi rabbihim ya’dilun ya hayyü ya kayyum. Ya zelcelali vel-ikram. Hasbiyallahü ve ni’mel vekil. Ni’mel Mevla ve ni’men nasir. Ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim. Ve sallallahü ala seyidine muhammedin ve ilihi ve sahbihi ve selemle.

Arananlar:kocan iyi davranması için dua tavsiyesi,bana hassas davransın duası,eşiniz sürekli bağırıyorsa okunacak dua,esin bagirmasina susmasi icin dua,eşin bağırmaması için dua,erkekler iyi davransın duası,çocuklarına kötü davranan babalar için okunacak dua,bana sıcak davransın duası,bana özel davransın duası,kötü konuşan koca için dua

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir