"Enter"a basıp içeriğe geçin

eşler arasındaki sorunu düzelten kuvvetli denenmiş formül

Eşler arasındaki ilişki önemlidir. Eşler arasında herhangi bir sorun olmadığı takdir de o ilişki sonsuz ve mutlu olur. Sorunlu eşler de Allah’a sorunların hal olması için azimle dua etmelidir.

Amener resûlü bimâ ünzile ileyhi min rabbihî vel mü’minûn. Küllün âmene billâhi ve melâiketihi ve kütübihi ve rusulih; lâ nuferriku beyne ahadin min rusulih. Ve kâlu, semi’na ve etâ’na, gufraneke rabbena ve ileykel masıyr.

Lâ yukellifullahu nefsen illâ vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet. Rabbena lâ tuahızna innesiyna ev ahta’na. Rabbena ve lâ tahmil aleyna ısran kemâ hameltehu alelleziyne min kablina. Rabbenâ ve lâ tuhammilna ma lâ tâkatelena bih. Va’fuanna, vağfirlena, verhamna. Ente mevlâna, fansurna alel kavmil kâfiriyn.

Bu duayi 41 adet kuru uzume niyet ederek birer kez oku aralarinda sogukluk olan eslere yedirilirse aralarinda asiri muhabbet olusur

Arananlar:eşlerin arasını düzelten dua,eşlerin arasını düzeltmek için dua,eşler arasını düzelten dua,eşler arasındaki sorunlar için dua,eşler arasını düzeltmek için dua,eşlerin arasını düzeltecek dualar,kari-koca arasini düzeltme duasi,karı koca arasını düzeltmek için dua,eşlerin arasını düzelten dualar,eşler arasını düzelten dualar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir