"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kesin aşık ettiren dua

Bir kişiyi kendinize aşık etmek istiyorsanız bu uygulamayı kesinlikle yapmalısınız. Gerekli şartları bir araya getirdiğinizde enb kısa sürede o kişi size sırılsıklam aşık olacaktır. Ve Allah’ın izniyle hayırlı bir geleceğiniz olacaktır.
Ay büyüdüğü zamanda bir yatsı namazından evvelinde bir temiz boy abdesti alınır. Yatsı namazı kılındıktan sonra niyt ederek iki rekat hacet namazı kılarsın. Birinci rekatta Fatihadan sonra amener resuluyu okursun. ikinci rekatta fatihadan sonra üç kuluhuvallahu ahad okurnur. selam verdikten sonra nyetini söylersin.

Sonra 1 ayetel kürsü üç kuluhuvallah ve üç salavat okur Yasin suresini okumaya başlarsın. Birinci mübin’e gelince aşşağıdaki duayı 3 kere okursun ve kaldığın yerden devam edersin. ikinci mübinde yine aynı şekikle aşşağıdaki duayı 3 kez okursun ve kaldığın yerden yasini okumaya devam edersin. Bu şekilde yedi mübin kelimesine kadar okumaya devam eder ve bitirirsin.
Ve buna üçgün devam edersin.

Eğer gelmez ise dördüncü gün ynı şeyi yapmaya devam edersin. Ama bukez aşşağıdaki duayı yedişer defa okuyarak yaparsın.
bunada üçgün devam ettin ve olmadı ise yine aynı şekilde okumaya devam edersin fakat bukez aşşağıdaki duayı 40 kez tekrarlayarak okursan Wallahul azim zincire vurulan olsa dayanamaz gelir. Pek çok kez sınanmış, gayet mücerreptir.

okunacak dua şöyledir.:

Mey yeşfa’şefaaten hasenetey yekül lehu nesiybüm minha ve mey yeşfa’şefaaten seyyietey yekül lehu kiflüm minha ve kanellahü ala külli şey’im mukite. Veiz huyyitüm bi tehiyyetüm ve heyyü bi aysene minha. ervuddu ha innallahe kane ala külli şeyin hasiba. Allahü la ilahe illa hüve la yecme anneküm ila yevmil kıyameti la reybi fihy vi men estek minnallahü hadisa.

Arananlar:asik etme duasi kesin,en etkili dilek duası,sırılsıklam aşık etme duası,aşık ettiren dua,kesin aşık etme duası,aşık ettiren dualar,kesin asik eden dua,birini kendine sırılsıklam aşık etme duası,sırılsıklam aşık etmek için dua,sirilsiklam asik olmasi icin dua

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir