"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sevdiğinin başkasıyla olan birlikteliğini bozma büyüsü

Bir sevdiğiniz insan eğer siz yüz vermiyorve başkası ile arkadaşlık ypaıyorsa bu büyü sayesinde araları bozabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın birlikte olduğu kişi ile arası bozulacak hatta düşman olacaklardır.

VE tekrar sana dönmesinde etkili olacaktır.

Nİyeti iki seven arasında düşmanlık yaratmak için kişi yatsı namazından evvel karanlık bir odaya alınarak birbirlerine düşman olmaları istenen kişilerin ismi öğrenildikten sonra,sırtı güneye yani kıbleye gelecek şekilde dizlerinin üzerine oturtulup daha önceden okunup üflenmiş olan tuz ve su karışımından yedi damla başına damlatılır.ardından birbirlerine düşman olmaları istenen isimleri harf sayısı kadar kişinin çevresinde ve her seferinde LANETULLAHİALEYH diyerek dönülür.
Kişi aydınlık bir odaya ateşin başına gönderilerek karanlık odada cin süresi okunduktan sonra ateşin yanına gidilip kişinin yüzüne doğru üflenip diğer kişilerin ismi zikredilerek 7 kez LANET diyerek ateşe tükürülür.Bu durum yine aynı saatte iki gün daha tekrarlanır.
Üçüncü gün tekrarı hemen sonunda bir taş parcasınınm üzerine
3(şın)1(mim)2(vav) yazıp ateşin üzerinde bir tur döndürülüp kişinin iki meme arasına değdirerek geri çekildikten sonra Cİn süresi okunup üflenir.Daha önceden okunup üflenmiş bir kaşık tuz bir naylona sarıldıktan sonra taşla birlikte kişiye verilir.
Kişi taşı kadının kapısının altında bir yere gizlice sakladıktan sonra tuzu ise erkeğin kapısı altına gizli bir yere saklanır.Aralarına düşmanlık sokulmak istenen kişiler evli ise taş ve tuz beraber kapılarının altında yine gizlice bir yere saklanır.

Arananlar:tuz büyüsü,iki kişinin arasını bozmak için dua,ara bozma duası,ara bozma büyusu,iki kişinin arasını açmak için dua,iki kişiyi düşman etme duası,ara bozmak icin dua,tuz büyüleri,ara bozma duaları,iki kişiyi düşman etmek icin dua

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir